Візерунок із зірок

Професійна реставрація зубів та відбілювання

від 6 500 грн*
* Ціна вказана на 01.10.2022 і може змінитися з плином часу. Точна вартість послуги буде визначена після консультації лікаря
Візерунок з крапок Візерунок з крапок

Перевага кабінетного відбілювання в тому, що результат видно відразу. А фахівці сімейної стоматології «Ваш Зубний» роблять посмішки не просто сліпучими, а й природними.

Кабінетне відбілювання зубів – процедура, яка викликає безліч питань: чи потрібно? чи можна? шкідливо? І такий же великий інтерес – бо хто не мріє про білосніжною посмішці?

Насамперед потрібно розібратися в тому, чим відрізняється відбілювання зубів від звичної процедури професійного чищення. Тут все досить просто. Професійна гігієна позбавляє зуби від нальоту, а емалі при цьому повертається рідний відтінок. Відбілювання, в свою чергу, діє на саму структуру емалі: з його допомогою можна освітлити зуби і прибрати пігментацію. Вартість відбілювання зубів вище, ніж вартість професійного чищення, але і результат значно помітніше.

Фонове фото послуги стоматолога

Дізнайтеся подробиці

  • Причини потемніння зубів
  • Відбілювання зубів Beyond
  • Етапи відбілювання зубів
  • Протипоказання до відбілювання зубів

Причини потемніння зубів

Причин потемніння емалі може бути безліч. Найвідоміша – виробництво продуктів, що містять барвники, в тому числі штучні барвники. Це, в тому числі, кава, чай, вино, соуси, фруктово-ягідні соки. Колір зубів може зміняться через лікарських препаратів, серед яких окремі антибіотики, наприклад, тетрациклін, і препарати заліза.

Інша поширена причина зміни кольору зубів – куріння. У тютюновому димі містяться смолисті речовини, їх відкладення стають причиною потемніння зубів. Приємного мало: емаль при цьому спершу жовтіє, з часом набуває коричневого відтінку.

Ще одна причина – в тому, що з віком стоншується емаль, і через неї стає видно дентин – темніший шар зуба.

Травми зуба, захворювання, в тому числі системні і хронічні, можуть безпосередньо впливати на колір зубів.

Однак головна причина потемніння зубів – недотримання гігієни порожнини рота. Якщо нехтувати чищенням дому та регулярними оглядами у стоматолога, зубного нальоту і каменів накопичується все більше, і посмішка втрачає привабливість.

Відбілювання зубів Beyond

У клініці використовується технологія відбілювання зубів Beyond – це система апаратного відбілювання за допомогою галогенних ламп. Beyond – американський виробник, який давно зарекомендував себе в естетичній стоматології, завдяки щадній, але ефективній дії. Зараз таку систему використовують все частіше, тому що вона не викликає сильної чутливості зуба після процедури відбілювання, на які іноді скаржаться пацієнти.

Система Beyond – це гель, до складу якого входить десятивідсотковий розчин пероксиду водню, і сама лампа, яка цей гель активує. Активний компонент гелю в даному випадку – перекис водню. Він діє на пігмент емалі, руйнуючи його.

За одну процедуру можна відбілити зуби на один-три тони. Але ці показники умовні і залежать від того, наскільки була пофарбована емаль, чи мала вона темний або жовтий відтінок. Якщо результат здається пацієнтові недостатнім, то процедуру можна пройти повторно. Проміжок між такими відвідуваннями становить від семи до дванадцяти днів. Можливість повторної процедури залежить від чутливості зубів і індивідуальної переносимості розчину.

Якщо пацієнт дотримується рекомендацій і відповідально ставиться до професійної гігієни, ефект від відбілювання зубів триватиме рік або півтора. Інтервали між відбілювання повинні складати дванадцять-вісімнадцять місяців.

Наважуючись на відбілювання зубів, потрібно враховувати, що зубні реставрації, на відміну від емалі, не відбілюються. Це стосується пломб, вінірів та коронок. У разі колірної дисгармонії стоматолог спершу проводить відбілювання, а потім замінює реставрації. Це особливо актуально для тих пацієнтів, у яких є великі пломби на передніх зубах.

Етапи відбілювання зубів

Перед відбілюванням пацієнт обов’язково проходить професійну гігієну. На цьому етапі важливо позбутися від зубного каменю і нальоту – в повній мірі це можна зробити тільки на прийомі у стоматолога.

Стоматолог також проводить ремінералізацію – насичення емалі мінеральними компонентами, зокрема – фторидами і кальцієм. Реминерализация робить структуру емалі міцніше, а її саму – стійкою до зовнішнього впливу.

Наступна вимога до успішної процедури відбілювання – ізоляція ясенного краю для того, щоб уникнути травмування ясна під час процедури.

Слідом за цим стоматолог наносить відбілюючий гель на ділянку, який збирається очистити, і активує його за допомогою лампи. Тривалість такого етапу – всього дев’ять-дванадцять хвилин, після закінчення яких лікар змиває гель, оцінює відтінок зуба за допомогою спеціальної шкали і наносить наступну порцію. Нанесення повторюється два-три рази, а весь процес займає сорок-п’ятдесят хвилин.

На завершення процедури на зуби наноситься десенсітайзер – гель, який знімає чутливість. Він діє моментально.

Останній, але не менш важливий етап – рекомендації лікаря-стоматолога по догляду за відбіленими зубами в домашніх умовах. Лікар розповість, як правильно чистити зуби, міжзубні проміжки і як зберегти зуби білими якомога довше.

Протипоказання до відбілювання зубів

Апаратне відбілювання нешкідливе, але як і у будь-який стоматологічної процедури, у нього є свої протипоказання. До них відносяться:

  • Запалення м’яких тканин, в тому числі гінгівіт, стоматит і пародонтит.
  • Сколи та тріщини зубів.
  • Карієс і ерозії емалі – як і у випадку зі сколами, зуби спершу потрібно вилікувати, а потім вибілювати.
  • Клиновидні дефекти, рецесії – занадто великий ризик гіперчутливості після процедури, яку пацієнт не зможе подолати.
  • Погане прилягання ясен до зуба – є ризик того, що відбілюючий розчин призведе до опіку м’яких тканин.
  • Непереносимість препаратів, які входять до складу гелю (алергічні реакції).
  • Деякі з загальних захворювань.

Відносне протипоказання для відбілювання зубів – гіперестезія, або підвищена чутливість зубів. Якщо емаль тонка і чутлива, а відбілити все одно хочеться, у сучасній стоматології є вихід. Для цього стоматолог проводить спеціальну підготовку зубів перед відбілюванням – ремінералізацію – під час якої насичується зуби сполуками фтору та кальцію. А сучасні технології Beyond роблять процедуру відбілювання делікатною навіть для гіперчутливих зубів.

Також відбілювання, як правило, не проводять вагітним. Проте, системи відбілювання безпечні для жінки і ніяк не впливають на плід.

Поширені запитання

Напевно Вас хвилюють питання, які вже виникали у інших пацієнтів. Перегляньте відповіді на них, але якщо є сумніви – 
просто зв'яжіться з нами!

  • Чи проводять відбілювання підліткам?

    Дітям до шістнадцяти відбілювання не проводять в принципі. У них все ще відбувається формування емалі і прорізування зубів, тому компоненти відбілювання можуть порушити природні процеси формування зубного ряду, наприклад, формування емалі.

    Для тих, кому шістнадцять вже виповнилося, стоматолог запропонує індивідуальний план відбілювання. Наприклад, для юних пацієнтів зменшують час активації гелю або скорочують кількість етапів.

    Після проведення професійної гігієни може виявитися, що підлітку і зовсім не потрібна процедура відбілювання: емаль освітлюється до природного відтінку і в подальшій корекції немає необхідності.

  • Чи шкідливо відбілювати зуби?

    Процедура кабінетного відбілювання – швидка і безпечна. Вона не змінює кислотність порожнини рота, не впливає на пломби і не руйнує емаль і дентин. Правильно підібравши технологію відбілювання і пройшовши необхідну підготовку, можна не боятися того, що маніпуляції нашкодять емалі або зроблять зуби більш чутливими.

    Деякі пацієнти бояться, що емалі зашкодить висока концентрація препаратів відбілювання. Насправді це не зовсім так – по-справжньому шкідливим може бути тривала дія, а не підвищена концентрація компонентів.

    Стоматолог зберігає поверхню емалі від шкідливого впливу. Виходить це завдяки тому, що він підбирає ефективну концентрацію активного компонента і регулює час впливу, роблячи його максимально коротким.

    Оригінальна лампа Beyond, яку ми використовуємо, щадна до м’яких тканин. Вона не робить згубного впливу тому, що випромінює салатове світло – не холодний і не теплий.

  • Як зберегти білосніжну усмішку після процедури?

    Якщо коротко, то уникати фарбувальних продуктів, куріння, підтримувати домашню гігієну порожнини рота на рівні і вчасно приходити на професійну чистку.

    Після процедури протягом двох-трьох днів доведеться дотримуватися «білої» або «безбарвної» дієти. Назва говорить сама за себе: потрібно виключити інгредієнти, які містять барвники: чорний чай, кава, червоне вино і так далі. І краще відмовитися від яскравої помади. Це тимчасовий захід: відбілювання зубів Beyond робить емаль менш стійкою до фарбувальних речовин.

    В якості профілактики потемніння емалі стоматолог порекомендує гігієнічні засоби. Вибрати є з чого – на ринку України їх більш ніж достатньо. Це можуть бути професійні зубні пасти, які поліпшують результат процедури: вони проникають в міжзубні проміжки і довідбілюють зуби.

    Один-два рази на тиждень можна використовувати абразивні зубні пасти – тобто такі, у яких високий індекс абразивності (RDA). Значення рівня, як правило, вказується на упаковці зубної пасти. За рахунок великої кількості абразивних частинок – понад 70 – відбілюючі пасти агресивно і ефективно видаляють зубний наліт, повертаючи емалі природний відтінок. Часто ними користуватися не можна, але підтримувати ефект після чергової процедури відбілювання вони допоможуть.

    Крім того, можна користуватися флосами – зубними нитками. Але для того, щоб був результат, користуватися потрібно правильно: захоплювати за допомогою нитки спочатку одну сторону міжзубного проміжку, потім іншу, рухами, що пиляють пробираючись до верхнього краю зуба. Стоматолог також допоможе вибрати правильну зубну щітку.

    І, нарешті, лікар-стоматолог розповість, для чого потрібен іригатор, кому він показаний і як його вибрати. Іригатор формує пульсуючу струмінь води, яка очищає міжзубні проміжки від відкладень. Вони бувають портативними і стаціонарними, їх може використовувати вся сім’я (при цьому у кожного повинна бути своя насадка).

    Щоб зберегти білосніжну усмішку, потрібно не забувати про професійну чистку. Тільки стоматолог може прибрати всі зубні відкладення – наліт і камені. Приходити на чистку слід раз в шість місяців.

Влог Вашого Зубного
  • Превью запису влога Стоматолога
    Александр Филиппов про брекетах та враженнях від Семейної стоматології «Ваш Зубний»
  • Превью запису влога Стоматолога
    Цифрове моделювання посмішки. Стоматолог-ортопед Марія Біда про сучасні можливості протезування
  • Превью запису влога Стоматолога
    Юлія Преснякова про своє досвіду навчання у Семейній стоматології «Ваш Зубний»
  • Превью запису влога Стоматолога
    Як зробити ідеальну посмішку: цифрова стоматологія в ортопедії
  • Превью запису влога Стоматолога
    Лікування зубів в кредит: будьте здорові вже сьогодні!
Запишіться на прийом
Після відправки форми з вами зв'яжеться адміністратор і узгодить час для запису на прийом лікаря
Відправляючи заявку ви погоджуєтеся з політикою конфіденційності. Адміністрація веб-сайту не розголошує і не передає персональні дані користувачів третім особам без згоди їхнього власника.
Телефон:
Адреса:
Час роботи:
Пн - Нд з 9:00 до 19:00
Телефон:
Адреса:
Час роботи:
Пн - Пт з 10:00 до 18:00
Telegram: @vashzubnoy2
Запишіться на прийом
Після відправки форми з вами зв'яжеться адміністратор і узгодить час для запису на прийом лікаря
Відправляючи заявку ви погоджуєтеся з політикою конфіденційності. Адміністрація веб-сайту не розголошує і не передає персональні дані користувачів третім особам без згоди їхнього власника.
Швидка допомога

Наші фахівці знають, як швидко та якісно надати допомогу в найскладніших ситуаціях.

Як найшвидше зателефонуйте нам по телефону, опишіть ваші скарги, підберіть зручний час. Черговий лікар чекатиме вас і зробить все можливе, щоб надати вам допомогу.

Телефон:
Адреса:
Час роботи:
Пн - Нд з 9:00 до 19:00

+38 (048) 700 25 52

Viber

Telegram

Контакты