Наркоз для дорослих і дітей

від 3 500 грн*
* Ціна вказана на 06.10.2021 і може змінитися з плином часу. Точна вартість послуги буде визначена після консультації лікаря

Не всім людям легко даються візити до стоматолога - навіть тоді, коли це дійсно потрібно. Причин набереться чимало, але найпоширеніша - дентофобія, або кажучи по-простому, страх.

Причому діє він однаково сильно як на дорослих, так і на дітей. В результаті, необхідне лікування відкладається до останнього, а здоров’я ротової порожнини посилюється. І, коли ігнорувати ситуацію вже просто-напросто неможливо, лікування обходиться значно дорожче – як в емоційному, так і в фінансовому плані.

Але прогрес не стоїть на місці, і сучасна стоматологія пропонує можливість вирішити будь-які зубні проблеми під наркозом. Це свого роду лікування, яке користується особливою популярністю серед неконтактних або дуже маленьких діток, а також для наляканих пацієнтів старшого віку.

Дізнайтеся подробиці

  • Як все проходить
  • Як все проходить в повнолітніх
  • А ось так все проходить у дітей

Як все проходить

Занурення відбувається за допомогою препарату Пропофол. Він повністю нешкідливий або, якщо використовувати медичну термінологію, «володіє високим профілем безпеки». Така процедура вирішує відразу кілька проблем, а значить, скорочує частоту візитів до лікаря і дозволяє провести лікування в максимально комфортних для вас умовах.

Наркоз – елементарна процедура, тому її можна проводити в будь-який час. Головне – попередньо проконсультуватися зі стоматологом, щоб побудувати план лікування і здати необхідні аналізи.

Як підготуватися до стоматологічної операції під загальною анестезією? Звичайно ж, дорослі та діти готуються до стоматологічної операції під загальною анастезії по-різному.

Як все проходить в повнолітніх

Здача загального аналізу крові та сечі, а також перевірка рівня цукру в крові.

Деяким пацієнтам старше 40 років може знадобитися пройти коагулограмму і здати додаткові аналізи на сечовину, креатинін, АЛТ, АСТ, білірубін, сечову кислоту і холестерин.

Проходження ЕКТ (електрокардіографії).

Перед операцією не можна їсти (мінімум за 6 годин до) і пити будь-яку рідину (мінімум 4 години до).

Після закінчення лікування, клініку бажано залишити на таксі або в супроводі довіреної людини.

А ось так все проходить у дітей

Отримання довідки від педіатра про стан здоров’я.

Здача загального аналізу крові та сечі, перевірка цукру в крові.

Загальна консультація зі стоматологом (наприклад, з питань зросту і ваги, загального самопочуття дитини і тд).

Як і у дорослих, останній прийом їжі повинен бути не менше, ніж за 6 годин до операції, а рідини – не менше, ніж за 4 години.

Після закінчення візиту краще відправиться додому на автомобілі. У літню пору салон повинен бути охолоджений до 24 градусів.

У період відновлення маленьким пацієнтам рекомендується багато пити та перебувати в розслабленій комфортній обстановці – без активних ігор, виконання уроків, зайвих хвилювань.

GUM® SUNSTAR (Японія)

GUM® SUNSTAR, ведуча японська компанія, що працює в сфері догляду за порожниною рота, здоров'я і краси. SUNSTAR надає продукти і послуги, які допомагають людям поліпшити здоров'я та якіcть життя.

B&B Dental (Італія)

Компанія заснована в 1992-му році і з тих пір активно фінансує розробку власних імплантаційні систем.

Nobel Biocare (Швейцарія)

Компанія заснована батьком дентальної імплантації, професором Пером-Інгвар Бранемарк. Ще в 1952-му році він став першовідкривачем процесу остеоінтеграції.

З чого складається ціна дентальної імплантації

Напевно, кожен, хто починав цікавитися дентальної імплантацією, насамперед ставив одне й те ж питання: чому ж так дорого? Давайте подивимося, з чого складається ціна.

NeoBioTech (Південна Корея)

Посмішки наших пацієнтів - привід для гордості. І ми вибираємо лідерів на ринку імплантатів: компанії, що гарантують бездоганну якість своєї продукції.

Стоматологічні технології космічного рівня: Андрій Біда побував на бізнес-саміті в Кельні

Під час відкриття саміту «IDS-2019» його не випадково порівняли з Олімпійськими іграми в стоматології.

Зуб не врятувати? Видалимо його атравматично!

Боятися не варто - Ваш Зубний проведе маніпуляцію обережно, не пошкоджуючи навколишні тканини і зберігаючи природний рельєф ясен

У Вашого Зубного – день народження!

Вітають друзі клініки і дарують подарунки кожному, хто скористається послугами «Вашого Зубного» з 1 по 30 вересня

Запишіться на прийом

Після відправки форми з вами зв'яжеться адміністратор і узгодить час для запису на прийом лікаря
Відправляючи заявку ви погоджуєтеся з політикою конфіденційності. Адміністрація веб-сайту не розголошує і не передає персональні дані користувачів третім особам без згоди їхнього власника.

Контакти наших стоматологій в Одесі

Телефон:
+38 (073) 700 25 52
Час роботи:
Пн - Пт з 9:00 до 20:00

Telegram: @vashzubnoy

Пошта: vashzubnoy@gmail.com

Запишіться на прийом

Після відправки форми з вами зв'яжеться адміністратор і узгодить час для запису на прийом лікаря
Відправляючи заявку ви погоджуєтеся з політикою конфіденційності. Адміністрація веб-сайту не розголошує і не передає персональні дані користувачів третім особам без згоди їхнього власника.

Швидка допомога цілодобово

Наші фахівці знають, як швидко і якісно надати допомогу в найскладніших ситуаціях, в будь-який час доби.

Якнайшвидше зателефонуйте нам по телефону, опишіть ваші скарги, підберіть зручний час. Черговий лікар чекатиме вас і зробить все можливе, щоб надати вам допомогу.

Телефон:
+38 (048) 700 25 52
Час роботи:
Пн - Нд з 9:00 до 19:00

Цілодобово 24/7‬‬

+38 (048) 700 25 52

Viber

Telegram

Контакты