Візерунок із зірок

Лікування зубів

  • Лікування карієсу
  • Лікування пульпіту
  • Лікування періодонтиту
  • Видалення кісти зуба
від 1 050 грн*
* Ціна вказана на 01.10.2022 і може змінитися з плином часу. Точна вартість послуги буде визначена після консультації лікаря
Візерунок з крапок Візерунок з крапок

Ми лікуємо зуби, застосовуючи сучасні технології та високоточне обладнання. Забудьте про страхи і приходьте лікувати зуби! В сімейній стоматології «Ваш Зубний» лікування зубів - це безболісно і безпечно.

Зубний біль, зміна кольору емалі та ясен, поява неприємного запаху з рота – важливі ознаки того, що пора терміново відвідати стоматолога. Адже зовнішній стан зуба і самопочуття не завжди відповідає тому, що відбувається всередині. Неозброєному оку видно лише третина зуба, а інші дві третини заховані під яснами.

В сімейній стоматології «Ваш Зубний» лікування проводиться тільки після обов’язкової попередньої діагностики – ми спираємося у своїй роботі на достовірну інформацію про стан здоров’я ротової порожнини. Всі етапи лікування також проходять під контролем цифрової техніки. Ортопантомограф дозволяє лікарю робити панорамні знімки в кожен момент, коли це необхідно, і контролювати хід лікування.

Важливий критерій якісної сучасної стоматології – безболісне лікування зубів. Для цього в нашій клініці застосовуються анестетики високої якості та ефективності. Багато хто боїться уколу в момент введення знеболюючого – не хвилюйтеся, Ваш Зубний навіть цю процедуру проведе безболісно.

Ми робимо все можливе, щоб лікування зубів було максимально ефективним, безпечним і приємним для вас. Але важливо пам’ятати, що найнадійніший спосіб зберегти зуби здоровими та заощадити на лікуванні – відвідувати Вашого Зубного раз на пів року. Відкладання візитів до лікаря та ігнорування профілактики – застаріла та неефективна модель поведінки. Запишіться до стоматолога на плановий огляд і будьте впевнені у здоров’ї ваших зубів.

Фонове фото послуги стоматолога

Дізнайтеся подробиці

  • Лікування карієсу
  • Лікування пульпіту
  • Лікування періодонтиту
  • Видалення кісти зуба

Лікування карієсу

Сучасне лікування карієсу – не таке, як раніше: найчастіше це повноцінна реставрація зуба, яка відновлює форму зуба, зберігає його природний вигляд і довго служить. Цим воно відрізняється від звичного пломбування, коли пломбувальний матеріал просто закриває каріозну порожнину, може лягати плоско і відрізнятися за кольором.

Коли карієс лікують за допомогою пломбування

Не всякий карієс можна усунути, запломбувавши зуб. Лікування залежить від стадії. Початковий карієс – білі плями на зубі – можна вилікувати без бормашини. Стоматолог проводить ремінералізацію емалі та разом з пацієнтом планує домашній догляд.

Однак коли карієс переходить в поверхневу стадію, тканини емалі розм’якшується і з’являється дефект у вигляді темної плями, без пломбування не обійтися. І чим довше відкладати реставрацію, тим швидше буде поширюватися карієс, оскільки не закрита пломбою порожнину відкрита для бактерій і мікроорганізмів. Якщо карієс не лікувати, зуб може руйнуватися в короткі терміни, і тоді вже одним пломбуванням не обійтися.

Як проходить зубна реставрація

Карієс не так просто помітити при самостійному огляді та не завжди він супроводжується зубним болем. Важливо регулярно відвідувати стоматолога – раз на пів року, а то й показано інше – щоб лікар вчасно помітив дефекти. Етапи лікування карієсу наступні:

  • Попередньо проводиться огляд порожнини рота, чистка, в ході якої ротова порожнина позбавляється від нальоту, обробляється антисептиками та готується до майбутньої процедури.
  • Проводиться анестезія. Те, наскільки сильним буде знеболювання, регулює лікар. Наприклад, лікування хронічного карієсу безболісно саме по собі, але за бажанням пацієнта все одно можна провести анестезію, щоб уберегтися від неприємних відчуттів.
  • Проводиться реставрація зуба. Під час реставрації Ваш Зубний ізолює потрібний зуб за допомогою кофердама – конструкції з кламера, хустки та рамки. Це дуже зручно як для стоматолога, так і для пацієнта. Вам рідше доведеться відкривати рот широко, буде легше розслабиться, слизова і язик будуть захищені від випадкових ушкоджень, а в горло не потраплятимуть зайва вода і пил. Одночасно стоматолог буде працювати точніше, швидше та ефективніше, ніж зі звичними ватними валиками.

Реставрація зубів триває, як мінімум, годину, за який пацієнт встигає налаштуватися, анестезія – заробити, а лікар – прибрати карієс і відновити зуб. В окремих випадках реставрація може тривати дві з половиною години. Це відноситься до складних випадків: боковому карієсу, сильним руйнуванням, «цілуючогося карієсу», коли каріозна руйнування зачіпає бічні стінки сусідніх зубів.

Які матеріали використовують для пломби
Ваш Зубний в Одесі використовує тільки сучасні пломбувальні матеріали – як правило, Estelite Sigma Quick. Це японський світлотверднучий нанокомпозит, завдяки якому вдається домогтися природної форми зубів, причому не тільки передніх, але і бічних.

Це міцний і стійкий до стирання матеріал, який підлаштовується під колір зуба, відрізняється природною прозорістю і стійким блиском.

Якщо правильно піклуватися про порожнини рота, то термін служби пломби становить п’ять років, в деяких випадках – більше. Але якщо випадок складний, термін служби зменшується.

Лікування пульпіту

Пульпіт – це запалення, яке зачіпає м’які тканини та судинно-нервовий пучок всередині зуба. Судинно-нервовий пучок називається пульпою. Під дією агресивних чинників вона запалюється, що і стає причиною наростаючого зубного болю.

Основні симптоми пульпіту

Пульпіт супроводжує сильний біль, який посилюється ввечері. Майже завжди здається, що болить половина щелепи, біль віддає в вухо і скроню. Такий біль можна тимчасово приглушити знеболювальними таблетками – але не зупинятися на цьому, а звернутися за професійною допомогою.

В цілому, пульпіт проявляє себе через такі симптоми:

  • Зуб болить ночами, іноді біль триває протягом декількох тижнів.
  • Біль відчувається не тільки в самому зубі, а поширюється в вухо або скроню.
  • Є відчуття, що болить вся половина щелепи.
  • У відповідь на гаряче, холодне або солодке зуб болить довгий час.
  • Характер болю – ниючий.
  • З’являється неприємний запах з рота.
  • Іноді з’являється набряк.

Симптоми можуть бути яскраво вираженими або незначними, турбувати постійно або проявлятися періодично. Від форми, яку приймає пульпіт, залежить багато чого: як швидко можна вирішити проблему, яким способом, які є шанси на успіх – в тому числі чи є шанси зберегти пульпу, або, як її іноді називають, зубний нерв.

Як проявляються різні види пульпіту

Зубний біль при пульпіті може з’являтися спонтанно і тривати недовго – 10-20 хвилин, після чого припинятися на кілька годин. Це характерно для гострого осередкового пульпіту. Просто уникати провокаторів болю, наприклад, холодної, гарячої або солодкої їжі, і приймати болезаспокійливі препарати – недостатньо. Важливо вчасно звернутися за стоматологічною допомогою: через кілька діб вогнищевий пульпіт переходить в дифузний. Це означає, що зубний біль ставатиме все більш інтенсивним, а проміжки між нападами болю – все коротшими. Якщо вчасно відреагувати, прогноз сприятливий: можна зберегти та зуб, і пульпу.

А ось у пацієнтів з хронічним пульпітом больовий синдром не так виражений. Набагато важливішим є той факт, що хронічний пульпіт призводить до структурних та функціональних змін зуба, часом незворотніх. Хронічний пульпіт буває фіброзним, гангренозний або гіпертрофічним. Серед них фіброзний – найпоширеніший і зустрічається в більш ніж в половині випадків.

У пацієнтів з фіброзним пульпітом в порожнині зуба поступово розростається волокниста – або фіброзна – тканина. Через це пацієнт відчуває постійну тяжкість в зубі. З’являється неприємних запах з рота. А різні подразники, в тому числі холодна і гаряча їжа, призводять до тривалого ниючого болю.

Слідом за фіброзним пульпітом зазвичай розвивається гангренозний. Він супроводжується більш неприємними симптомами: запах з рота стає гнилим, змінюється колір зуба, зберігаються тяжкість і дискомфорт в зубі.

Пацієнти з гіпертрофічним пульпітом скаржаться на кровоточивість тканин пульпи, яка надмірно розростається. При цьому болі від зовнішніх подразників стають незначними.

Причини появи пульпіту

Пульпіт різниться за видами та способам прояви, відповідно, і причин його виникнення – декілька.

  • Відсутність гігієни порожнини рота і запущений карієс – з часом каріозні дефекти стають глибшими та зачіпають все більше тканин зуба. Через це в пульпу легше проникають токсини та мікроорганізми, які, наприклад, потрапляють в ротову порожнину із залишками їжі або мешкають в зубному нальоті.
  • Основні збудники пульпіту серед мікроорганізмів – стрептококи. Рідше стають причиною пульпіту стафілококи, лактобацили та інші бактерії. Погана гігієна і карієс – причина переважної більшості випадків пульпіту. При цьому захворювання можна уникнути, просто підкоригувавши догляд за зубами та регулярно відвідуючи стоматолога.
  • Випала пломба – якщо вчасно не відновити зуб, запускається такий же процес, як і в попередньому випадку. На місці пломби швидко розвивається вторинний карієс, який призводить до пульпіту.
  • Запальні процеси в сусідніх органах і тканинах, у тому числі – в корені зуба, кісткової тканини або носових пазухах. Це означає, що ризик розвитку пульпіту є у пацієнтів з періодонтитом, тонзилітом, остеомієліт або синуситом.
  • Травма зуба: відколи, тріщини та переломи оголюють пульпу, через що мікроорганізмам легше проникнути всередину і викликати збудження.
  • Неправильне лікування зуба – менш поширена, але можлива причина пульпіту. Надмірне нагрівання зуба, обробка сильнодійними препаратами, що не взята до уваги алергія можуть призвести до запальних процесів, тому зубного лікаря і клініку треба вибирати ретельно.

Лікування пульпіту

Залежно від життєздатності пульпи – того самого судинно-нервового пучка всередині зуба – лікар підбирає метод лікування. В сімейної стоматології «Ваш Зубний» в Одесі проводиться ендодонтичне лікування будь-якої складності.

Іноді пульпу можливо зберегти – тоді методика лікування пульпіту схожа на лікування карієсу, а основну увагу приділяють медикаментозній терапії.

Нерідко трапляється, що запальні процеси заходять занадто далеко, і тоді зуб доводиться депульпувати – видаляти нерв, прочищати та промивати кореневі канали, ставити пломбу.

Етапи хірургічного лікування пульпіту:

  • Стоматолог знеболює зуб за допомогою місцевої анестезії. Через те, що пульпа являє собою пучок судин і нервів, будь-які маніпуляції можуть завдати різкий біль.
  • Лікар видаляє розм’якшені тканини зуба й оцінює ступінь пошкодження тканин.
  • Після цього він видаляє всі уражені тканини та нерв. Порожнини зуба обов’язково прочищає і промиває, щоб не допустити повторного запалення.
  • Оскільки у кожного кореневого каналу – своя довжина, їх вимірюють, перш ніж проводити обробку.
  • Завершальний етап – процедура пломбування. При цьому лікар-стоматолог пломбує зубні канали та повністю відновлює коронкову частину.

Лікування періодонтиту

Періодонтит, як і пульпіт – це запальне захворювання порожнини рота. Воно вражає періодонт – комплекс тканин, які оточують зуб, завдяки яким зуб надійно закріплений в порожнині рота і справляється з жувальним навантаженням. Якщо періодонтит не лікувати, виникає цілий ряд ускладнень.

Симптоми періодонтиту

  • Періодонтит проявляється різким болем ураженої ділянки, яка посилюється при найменшому дотику.
  • Сам зуб при цьому стає рухомим, тому що уражається зв’язка, яка його утримує.
  • Спостерігається припухлість м’яких тканин близько зуба.
  • З’являється неприємний запах з рота.
  • З’являються свищі на яснах – найчастіше це відбувається при гранулюючих періодонтитах.
  • При гострому періодонтиті можливі збільшення лімфовузлів і субфебрильна температура. Це підвищення температури тіла в межах 37,1 – 38,0 ° C, яке тримається тривалий час.

Перераховані симптоми супроводжують, в основному, гострі форми періодонтиту. Якщо захворювання хронічне, то больовий синдром рідко себе проявляє. А сам пацієнт скаржиться на незначні болі, свищі, що з’явилися на яснах, і неприємних запах з ротової порожнини.

Причини виникнення періодонтиту

Періодонтит виникає через ускладнення карієсу або пульпіту, травм, мікротравм або неякісного лікування кореневих каналів. Наприклад, травми і мікротравми, що призводять до періодонтиту, зустрічаються у музикантів, які грають на духових інструментах.

Ще одна з причин періодонтиту – невилікуваний пульпіт. Інфекція, яка викликала пульпіт, може поширюватись за межі пульпи, коли вона досягає верхівки кореня, починає розвиватися періодонтит. Причому викликає захворювання не тільки той пульпіт, який не лікували зовсім, а й недостатньо добре пролікований. Наприклад, кореневі канали можуть бути недостатньо промиті і оброблені, сам зуб – неякісно запломбований.

Лікування періодонтиту

Лікувати періодонтит, як і пульпіт, потрібно в терміновому порядку. Для цього стоматолог використовує комплексний підхід: прибирає запалення, стимулює відновлювальні процеси, повертає зубу функціональність і здоровий зовнішній вигляд. У деяких випадках доводиться розпломбувати канал, щоб ретельно його промити і герметично закрити.

У клініці «Ваш Зубний» можливо як консервативне лікування періодонтиту, так і хірургічне.

Видалення кісти зуба

Кіста зуба – це порожнинне утворення в яснах, що виникло в результаті запального процесу. Існує дві основні причини розвитку кісти – хронічний запальний процес і травма зуба. Кісти схожі на порожні капсули в щільній оболонці, вони можуть бути різних розмірів – в запущених випадках перевищують 1 см.

Без лікування кіста перетворюється в постійне джерело інфекції для всього організму. Якщо кіста загострюється – всередині накопичується гнійний ексудат. Кіста ще небезпечна тим, що вона росте. І якщо вона росте швидко, то необхідно в терміновому порядку вживати заходи.

Консервативне лікування кісти

Лікування невеликої кісти (гранульоми) завжди починається з консервативного лікування – лікар не повинен поспішати видаляти гранульому. Завдання лікування: при мінімальній інвазивності процедури зберегти максимальну кількість зубів. У цьому випадку проводиться ендодонтичне лікування – пломбування кореневих каналів зуба і ліквідація інфекції в прилеглих до зуба тканинах.

Лікар діє за такою схемою: до гранульоми доходять через кореневі канали і вводять в цю порожнину спеціальні матеріали, які сприяють склерозуванню порожнини гранульоми і утворенню кісткової тканини. Завдання такого методу лікування: по-перше, локалізувати і зупинити процес розвитку кісти, і по-друге, призвести до утворення кісткової тканини в області дефекту.

Як правило, при якісній ендодонтичій обробці кореневого каналу цей метод є успішним. Головна умова успіху – якісна антисептична обробка кореневих каналів: їх необхідно добре вимити і висушити, щоб не залишилася інфекція. Тільки після цього можна пломбувати канал. Якщо цього не зробити і запломбувати зуб, то залишок інфекції викликає зростання кісти і може призвести до погіршення ситуації. Якщо все зроблено правильно – то ризик виникнення ускладнень мінімальний.

Для проведення лікування одного візиту в клініку може не вистачити: два-три, а іноді більше – якщо у пацієнта стадія загострення. Іноді тільки на лікування каналів йде до трьох відвідувань лікаря. Важлива не швидкість, а якість, необхідно прислухатися до скарг пацієнта. Під час консервативного лікування кісти зазвичай також призначається прийом протизапальних медикаментів і антибіотиків.

Якщо кіста знаходиться в стабільному стані або її розмір зменшується протягом 1 року спостережень, то тоді можна говорити про те, що терапія пройшла успішно.

Хірургічне видалення кісти

Показанням до хірургічного втручання є неефективність консервативного лікування. Існує два способи видалення кісти без видалення зуба: цистектомія – видалення кісти разом з оболонкою, а також цистотомія – розтин кісти для евакуації вмісту.

Цистектомія – це радикальна операція, при якій повністю витягується кіста з оболонкою і проводиться резекція пошкодженої верхівки кореня зуба, рана в яснах після цього зашивається. Для цього в яснах робиться розріз в необхідному місці, знімається фрагмент кортикальної пластинки в зоні кісти, проводиться санація кістозної порожнини і ревізія залишків кісти. Верхівка кореня зуба видаляється, проводиться ретроградне (зсередини) пломбування кореневих каналів, потім встановлюються спеціальні остеопластичні матеріали, які будуть стимулювати утворення власної кісткової тканини.

Цистотомія є більш щадним способом видалення кісти під зубом, при якому виводиться назовні рідкий вміст кісти. При своєчасному зверненні вдається зберегти зуб.

Лазерне видалення кісти зуба

Видалення кісти зуба лазером ефективно проводити в разі новоутворень невеликих розмірів.
Процедура включає наступні етапи: під місцевою анестезією відбувається розтин ураженого зуба, в канал вводиться трубка лазера. Лазер одночасно дезінфікує уражену область, склерозує оболонку кісти і її вміст, обробляє кореневі канали, а також стимулює регенерацію тканин. Якщо кісту зуба видалити лазером, вдається уникнути кровотечі, процес загоєння проходить легше і швидше. По завершенні процедури можна відразу ж пломбувати кореневий канал тимчасовою пломбою.

Ціна видалення кісти зуба лазером вище, оскільки це більш комфортна, безболісна і ефективна процедура, яка вимагає спеціального обладнання і навичок персоналу.

Поширені запитання

Напевно Вас хвилюють питання, які вже виникали у інших пацієнтів. Перегляньте відповіді на них, але якщо є сумніви – 
просто зв'яжіться з нами!

  • Що буде, якщо не лікувати пульпіт і періодонтит?

    Якщо не лікувати пульпіт, запалення почне поширюватися за межі пульпи. Може початися періодонтит, потім – періостит. Останнє – це запалення окістя, яке ще називають флюсом.

    Невилікуваний періодонтит часто призводить до появи кісти щелепи. Серед інших можливих ускладнень – білящелепний абсцес (вогнище гнійного запалення), флегмони, свищі і остеомієліт.

    Лікувати ускладнення пульпіту і періодонтиту набагато складніше, і вартість такого лікування вище. Набагато ефективніше регулярно проходити профілактичні огляди у стоматолога – раз в шість місяців.

  • Чи може боліти зуб після депульпації?

    Так, якщо в зубі було тривале запалення. Або ж якщо лікування було проведено не в повному обсязі або недостатньо якісно. Наприклад, була порушена техніка пломбування. У такому випадку потрібно обов’язково звернутися до лікаря-стоматолога. Щоб виявити проблему, потрібно зробити рентгенологічний знімок.

  • Чи зустрічається пульпіт у дітей і чи потрібно його лікувати?

    Зустрічається, і лікувати його потрібно обов’язково. Багато батьків стикаються з помилковою думкою, що «молочні зуби лікувати не треба, все одно випадуть». Це не просто невірне уявлення про дитячу стоматологію, а й шкідливе: при відсутності належного лікування пульпіту у дитини можуть виникнути серйозні ускладнення.

    Анатомія зубного ряду у дітей має свої особливості. Через це багато захворювань розвиваються, на жаль, швидше, і зачіпають відразу декілька зубів. Так, карієс дуже швидко призводить до ускладнень, в тому числі – до пульпіту і періодонтиту.

    Дитина з пульпітом може скаржитися на зубний біль під час їжі. У випадках гнійного пульпіту може піднятися температура.

    Видаляти молочний зуб небажано – це може призвести до неправильного формування прикусу. Тому важливо вчасно звернутися до зубного, який проведе комплексне лікування, в тому числі – ретельно прочистить кореневі канали. А ще – уважно ставитися до домашньої гігієни порожнини рота з самого раннього дитинства і не пропускати профілактичні огляди.

  • У чому полягає профілактика появи кіст?

    Якщо мова йде про запальні причини появи кіст, то в цьому випадку може допомогти регулярне відвідування стоматолога двічі на рік і своєчасне лікування карієсу: усунення всіх, навіть самих мінімальних каріозних порожнин і недопущення виникнення будь-яких запальних процесів в пульпі зуба. Необхідно уникати травм зубів в побуті і під час занять спортом.

    Ще одна можлива причина появи кіст – некоректно проведене стоматологічне лікування, коли залишається вогнище запалення. Тому якщо зуб раніше лікувався, то його потрібно контролювати, навіть якщо він не турбує.

    Чим раніше виявлена ​​проблема, тим більше ймовірність зберегти зуб. Консервативне лікування та антибіотикотерапія можуть допомогти до того, як запалення торкнеться кістки і з’явиться надмірна рухливість зуба.

  • Як виявити гранулему на початковій стадії, коли вона ніяк себе не проявляє?

    Під час візиту до стоматолога лікар при зборі анамнезу перевіряє історію пацієнта за останні півроку на наявність факторів ризику. З’ясовує, які вірусні та бактеріальні захворювання пацієнт переніс, чи були травми, чи є в роті каріозні процеси.

    На підставі інформації про захворювання та травмах, а також за результатами огляду ротової порожнини, лікар робить висновок про необхідність проведення рентгенологічного дослідження. При наявності великої порожнини в зубі, перед її пломбуванням, протокол досліджень передбачає в обов’язковому порядку проведення рентгена.

  • Як лікувати кісту в гайморовій пазусі?

    Запалений зуб нерідко стає причиною виникнення гаймориту. В цьому випадку стоматолог працює в тандемі з лором.

    Методика наступна: консервативне лікування з боку стоматолога і оперативне з боку ЛОРа. Тобто спочатку потрібно вилікувати причинний зуб, якщо він підлягає лікуванню (якщо не підлягає, то видаляється); після завершення стоматологічного лікування – ЛОР займається проблемою гаймориту.

    У разі виявлення кісти в гайморовій пазусі, дії лікарів залежать від розміру кісти. Якщо кіста велика, то стоматолог одночасно видаляє зуб і проводить видалення кісти верхнього зуба. Якщо стоматолог прийняв рішення зберегти зуб, то пацієнт відправляється до ЛОРа, де можна видалити кісту зуба за допомогою ендоскопічних пристроїв.

  • Якщо кіста виявлена ​​у вагітної, що робити?

    Якщо кіста турбує, то її необхідно лікувати як будь-яке гостре запалення. Тут потрібно оцінювати ризики, діючи за правилом: можлива користь переважає над можливим шкодою.

    Якщо кіста виявлена, і вона ніяк не турбує, її лікування відкладається на період, коли закінчується годування грудьми.

    Якщо є ознаки запалення, якщо кіста турбує, то ми діємо відповідно до протоколів лікування, але намагаємося застосовувати найменш інвазивні методики для того, щоб зайвий раз не навантажувати організм. При цьому враховуємо обмеження по прийому антибіотиків.

  • Видалення кісти зуба мудрості - у чому особливості?

    Зазвичай в області зуба мудрості виникає так звана фолікулярна кіста, яка консервативно не лікується. У разі виявлення кісти зуба мудрості її треба видаляти разом з зубом – варіант збереження зуба навіть не розглядається.

    При видаленні зуба мудрості і кісти в щелепі створюється дефект великого розміру. Кість в цьому місці вимагає зміцнення армуючими титановими пластинами через великий ризик патологічного перелому щелепи (перелом, що виникає при мінімальному зовнішньому впливі). Тому порожнина заповнюється остеопластичними матеріалами – проводиться остеосинтез.

  • Чи можна вилікувати кісту зуба народними методами?

    Лікування народними методами не тільки не продуктивно, але більш того – може спровокувати загострення захворювання і призвести до ускладнень. Наприклад, при застосуванні зігріваючих засобів.

    Захворювання може ускладнитися абсцесом, флегмоною, медіастинітом. Кіста в холодному періоді (без загострення) сама по собі може не турбувати, але її треба лікувати. Якщо не лікувати, в разі загострення виникають ускладнення, які призводять до тяжких наслідків.

  • Яка вартість видалення кісти зуба?

    Ціна видалення кісти зуба залежить від стадії хвороби, необхідного обсягу лікарських маніпуляцій, методу видалення, вартості використовуваних матеріалів і засобів анестезії. У нашій клініці ви можете видалити кісту зуба за доступною ціною з використанням передових технологій і матеріалів, в тому числі видалити кісту зуба лазером.

Влог Вашого Зубного
  • Превью запису влога Стоматолога
    Александр Филиппов про брекетах та враженнях від Семейної стоматології «Ваш Зубний»
  • Превью запису влога Стоматолога
    Юлія Преснякова про своє досвіду навчання у Семейній стоматології «Ваш Зубний»
  • Превью запису влога Стоматолога
    Оксана Бутенко про видалення зуба: «Доктор, невже це все?»
Запишіться на прийом
Після відправки форми з вами зв'яжеться адміністратор і узгодить час для запису на прийом лікаря
Відправляючи заявку ви погоджуєтеся з політикою конфіденційності. Адміністрація веб-сайту не розголошує і не передає персональні дані користувачів третім особам без згоди їхнього власника.
Телефон:
Адреса:
Час роботи:
Пн - Нд з 9:00 до 19:00
Телефон:
Адреса:
Час роботи:
Пн - Пт з 10:00 до 18:00
Telegram: @vashzubnoy2
Запишіться на прийом
Після відправки форми з вами зв'яжеться адміністратор і узгодить час для запису на прийом лікаря
Відправляючи заявку ви погоджуєтеся з політикою конфіденційності. Адміністрація веб-сайту не розголошує і не передає персональні дані користувачів третім особам без згоди їхнього власника.
Швидка допомога

Наші фахівці знають, як швидко та якісно надати допомогу в найскладніших ситуаціях.

Як найшвидше зателефонуйте нам по телефону, опишіть ваші скарги, підберіть зручний час. Черговий лікар чекатиме вас і зробить все можливе, щоб надати вам допомогу.

Телефон:
Адреса:
Час роботи:
Пн - Нд з 9:00 до 19:00

+38 (048) 700 25 52

Viber

Telegram

Контакты