Якісна та
доступна стоматологія
для всієї родини

Більш ніж 10 років ми надаємо кваліфіковану стоматологічну допомогу навіть в найскладніших ситуаціях. Ми пишаємося своїми досягненнями в області хірургічної стоматології та протезуванні. Щодня ми виправдовуємо довіру наших пацієнтів, забезпечуючи високу якість послуг, чесні ціни та дбайливе ставлення.

Чому ваші друзі обирають стоматологію «Ваш Зубний»?

  • Ми працюємо з посмішкою і в гарному настрої
  • Лікуємо без болю і даємо гарантію на свою роботу
  • Прагнемо до ідеалу, тому застосовуємо передові технології
  • Дбаємо про безпеку наших пацієнтів
  • Надаємо невідкладну допомогу цілодобово
  • We are friendly dental clinic
    for foreign visitors

Наші лікарі-стоматологи

Андрій Біда
Засновник стоматології «Ваш Зубний», кандидат мед. наук, хірург - імплантолог, стоматолог вищої категорії
Анна Вишневська
Стоматолог-пародонтолог, хірург-стоматолог вищої категорії, кандидат медичних наук
Марія Біда
Стоматолог-ортопед
Деніс Афанасьєв
Стоматолог-ортопед
Тамара Гайдукова
Стоматолог-ортодонт
Олег Максименко
Стоматолог загальної практики I категорії
Юлія Орел
Cтоматолог - терапевт
Тарас Бойчук
Стоматолог-терапевт
Ірина Лопанова
Стоматолог - терапевт
Валерія Шильман
Стоматолог - терапевт
Алла Гавриленко
Стоматолог-терапевт, дитячий стоматолог
Зоя Арнаутова
Стоматолог загальної практики, хірург - стоматолог
Олександр Тищенко
Лікар-стоматолог загальної практики

Блог Вашого Зубного

«Всі новини»
GUM® SUNSTAR (Японія)

GUM® SUNSTAR, ведуча японська компанія, що працює в сфері догляду за порожниною рота, здоров'я і краси. SUNSTAR надає продукти і послуги, які допомагають людям поліпшити здоров'я та якіcть життя.

B&B Dental (Італія)

Компанія заснована в 1992-му році і з тих пір активно фінансує розробку власних імплантаційні систем.

Nobel Biocare (Швейцарія)

Компанія заснована батьком дентальної імплантації, професором Пером-Інгвар Бранемарк. Ще в 1952-му році він став першовідкривачем процесу остеоінтеграції.

З чого складається ціна дентальної імплантації

Напевно, кожен, хто починав цікавитися дентальної імплантацією, насамперед ставив одне й те ж питання: чому ж так дорого? Давайте подивимося, з чого складається ціна.

NeoBioTech (Південна Корея)

Посмішки наших пацієнтів - привід для гордості. І ми вибираємо лідерів на ринку імплантатів: компанії, що гарантують бездоганну якість своєї продукції.

Стоматологічні технології космічного рівня: Андрій Біда побував на бізнес-саміті в Кельні

Під час відкриття саміту «IDS-2019» його не випадково порівняли з Олімпійськими іграми в стоматології.

Зуб не врятувати? Видалимо його атравматично!

Боятися не варто - Ваш Зубний проведе маніпуляцію обережно, не пошкоджуючи навколишні тканини і зберігаючи природний рельєф ясен

У Вашого Зубного – день народження!

Вітають друзі клініки і дарують подарунки кожному, хто скористається послугами «Вашого Зубного» з 1 по 30 вересня

Зуб-Сторіс. Рейс «Одеса – Монреаль» або «Стоматолога – не змінюють»

Географія пацієнтів Сімейної стоматології «Ваш Зубний» - дуже широка. Читайте історію пацієнтки, яка прилетіла в клініку з Канади.

Велика чистка зубів до 1 Вересня для дітей і дорослих. Економія 50%

Супер-чиста пропозиція для школярів та всіх, хто вже закінчив школу!

Запишіться на прийом

Після відправки форми з вами зв'яжеться адміністратор і узгодить час для запису на прийом лікаря
Відправляючи заявку ви погоджуєтеся з політикою конфіденційності. Адміністрація веб-сайту не розголошує і не передає персональні дані користувачів третім особам без згоди їхнього власника.

Цілодобова сімейна стоматологія «Ваш Зубний»

«Ваш Зубний» — сучасна стоматологічна клініка, яку вже встигла полюбити Одеса. Кваліфіковані та віддані професії лікарі показують клієнтам, що таке європейська медицина — з її інноваційними технологіями, безпечними сертифікованими матеріалами, якісним сервісом.

Сімейна стоматологія може обслужити пацієнтів від 1 до 101 року. Ми проконсультуємо, як правильно доглядати за першими зубками, і допоможемо нічого не упустити дбайливій мамі. Водночас ми володіємо досвідом і необхідним обладнанням для дентальної імплантації та протезування найвищого рівня.

Самі екстремальні ситуації не вибирають зручний час доби, тому «Ваш Зубний» — цілодобова стоматологія. Черговий лікар готовий надати допомогу вже через пів години після дзвінка пацієнта. Можете сміливо викреслювати гострий зубний біль, травми та запалення зі списку нічних жахів!

Стоматолог, як і друг, пізнається в біді, в нашій клініці стоматології ми зібрали фахівців, на яких можна покластися 24 години на добу.

Ваш Зубний — невідкладна допомога в стоматології 24 години

На сайті стоматологічної клініки «Ваш Зубний» можна детально ознайомитися з послугами, які ми надаємо, подивитися відео відгуки, роботи наших фахівців в розділі «Портфоліо», знайти адресу, графік і приблизну вартість лікування.

Ми працюємо і як традиційна клініка сімейної стоматології, і як нічна стоматологія. Термінова стоматологічна допомога — також наш профіль.

Найближча зубна клініка — часто не означає краща. Наша мета – ефективна швидка допомога мешканцям Одеси  з Таїрова, центра або інших районів, і в будь-якій ситуації.

Коли необхідна по-справжньому невідкладна допомога, розцінки та розташування йдуть на другий план. Що краще — лікарня, яка розташована поруч і лікують в ній недорого, але повільно, з поганою анестезією, застосуванням неякісних матеріалів? Або ж клініка, репутація якої гарантує максимально комфортний процес і позитивний результат? Якщо все зроблено з першого разу, без ускладнень і на довгі роки – це і є справжній економваріант.

Як нічна міська стоматологія, ми готові прийняти вас в будь-який час. Години роботи клініки «Ваш Зубний» — 24/7. Ціни повністю відповідають рівню оперативності та професіоналізму чергових лікарів. Індивідуальний підхід до кожної конкретної клінічної ситуації не покаже навіть найдокладніший прайс-лист. У нас ви гарантовано отримуєте більше, ніж обіцяє прейскурант.

Переваги клініки приватної стоматології Ваш Зубний

Сучасна стоматологія — це використання передових технологій і креативна складова в лікуванні. Якщо вам важко уявити похід до стоматолога без болю, і здається, що приватна стоматологія — це закрита елітна сфера, приходьте до нас!

Переконайтеся, що професійна стоматологія демонструє ефективність у вирішенні складних завдань, використовуючи 3D-технології та цифрове моделювання. Наші лікарі проводять дентальну імплантацію з використанням навігаційної технології, адже у нас є досвід і необхідне обладнання. Гарантія позитивного результату – те, що відрізняє хорошу клініку від найкращої та те, що даємо клієнтам ми.

Не менш важлива естетична складова. Не відкладайте на завтра відбілювання зубів, виправлення прикусу або протезування. Професійне чищення і відбілювання зубів — швидка і недорога процедура, яка допоможе виглядати на всі 100% в повсякденному житті та в важливі для вас дати. Сімейна стоматологія «Ваш Зубний» використовує кращі новинки в цих областях!

Вже сьогодні запишіться на профілактичний візит до лікаря-стоматолога, адже єдиний випадок, коли стоматологічні процедури обходяться дешево — це якщо їх вдалося уникнути.

Запущені захворювання ротової порожнини призводять до екстрених ситуацій. Якщо таке трапилося, ви завжди можете розраховувати на цілодобову стоматологічну допомогу, достатньо зателефонувати в «Ваш Зубний», описати симптоми та вже через пів години наш лікар зможе надати вам допомогу преміумкласу.

Наймолодші члени сім’ї теж потребують профілактики та лікуванні зубів, а ще для них важливий емоційний контакт зі стоматологом і почуття безпеки. Уникнути стресу у маленьких пацієнтів можна, приділивши їм достатньо часу та уваги, не шкодуючи сил на гру і пояснення. Дитячий зубної, до якого хочеться повернутися – це і є показник vip рівня клініки, адже діти – найвибагливіші клієнти.

На нашому боці практична, а не теоретична підготовка. Години практики наших лікарів склалися в роки, і при цьому ми — не професорська стоматологія, а приємне для проведення часу місце спокою і компетентності.

На сайті ви знайдете інформацію про послуги, портфоліо робіт, познайомитеся з лікарями. Також ми публікуємо інформацію про знижки та корисні статті про збереження здоров’я зубів, наші адміністратори допоможуть зорієнтуватися в нюансах процедур, розкажуть про платну стоматологію з практичного боку.

«Ваш Зубний» — нова доступна стоматологія для всієї родини.

Що таке консультація стоматолога?

Регулярні візити до стоматолога — гарантія здоров'я зубів. Будь-які проблеми потрібно вирішувати негайно, не сподіваючись, що вони пройдуть самі - цього не станеться. Консультація стоматолога існує для того, щоб пацієнт, зустрівшись з лікарем, розповів, що його турбує. А доктор, вислухавши, виявили проблему і докладно, дохідливо пояснив, що і навіщо буде робити, щоб про неї забути.

Консультація — етап, який завжди передує лікуванню. У клініці «Ваш Зубний» перший прийом проводиться провідним фахівцем, який, якщо треба, радиться з лікарями суміжних спеціальностей і призначає додаткові дослідження.

Що робить лікар на прийомі? Головним чином, спілкується з пацієнтом. Вислуховує його скарги, задає питання, що дозволяють прояснити ситуацію, проводить огляд і дає поради.

У клініці «Ваш Зубний» намагаються організувати роботу так, щоб вже на першу зустріч пацієнт приходив з необхідними дослідженнями (панорамним знімком і результатом томографії). Тому, якщо ви записуєтеся за телефоном, наш адміністратор попросить вас зробити знімки заздалегідь. Завдяки цьому доктор швидше визначить діагноз і складе детальний план лікування. Також він підрахує приблизну вартість запланованих робіт.

У нашій клініці пацієнта ознайомлять з різними варіантами маніпуляцій, процедур і спільно оберуть оптимальний. Для повного розуміння рекомендується ставити уточнюючі питання: ми тільки раді вашим бажанням брати участь у визначенні схеми лікування.

Які етапи охоплює в себе консультація:

– опитування для виявлення скарг;

– огляд ротової порожнини;

– дослідження знімків;

– постановка діагнозу;

– вибір шляху вирішення проблеми;

– якщо людина прийшла з гострим болем, йому обов’язково нададуть допомогу: проведуть процедури, спрямовані на зменшення або усунення больового синдрому, видалять проблемний зуб.

Прийом триває 20-30 хвилин, якщо немає проблем, які потребують невідкладного вирішення.

Додаткова консультація

Якщо є комплексна проблема і потрібно думка декількох суміжних фахівців (стоматолога-терапевта, ортодонта, хірурга, ортопеда та імплантолога), може бути призначена додаткова зустріч. В результаті консиліуму лікар визначиться з планом лікування. Ця зустріч займе приблизно 1 годину.

Коли потрібна консультація стоматолога

Вашого зубного слід відвідувати раз на пів року. На плановому огляді можна отримати вичерпні рекомендації по догляду за порожниною рота і відповіді на питання, що цікавлять, зрозуміти, чи все в порядку, дізнатися о виниклих проблемах.

Ходити до фахівця треба, навіть якщо нічого не болить. На ранніх стадіях проблема може не викликати фізичного дискомфорту. Тому єдиний спосіб її виявити — регулярно відвідувати стоматологічний кабінет. При своєчасному виявленні вирішити її простіше, швидше і дешевше.

Також консультація лікаря-стоматолога необхідна якщо:

– ниє зуб;

– відчувається гострий біль в зубі;

– з’являється кров при чищенні;

– здулися ясна або опухла щока;

– потемнів зуб, на ньому з’явилися плями або смуги;

– є проблеми з яснами;

– турбують зуби мудрості;

– відбулося оголення шийки зуба;

– відсутній зуб (або декілька);

– при інших проблемах ротової порожнини;

– при плануванні дитини або, в крайньому разі, на ранній стадії вагітності;

– перед будь-якою операцією (необхідно пролікувати всі наявні захворювання порожнини рота).

Лікування дітей

Якщо дитина боїться стоматолога, особливо важливо заспокоїти її та допомогти потоваришувати з доктором.

У клініці «Ваш Зубний» шукають підхід до кожного малюка. Однак успіх зустрічі також залежить від поведінки та настрою його батьків. Фахівці радять дорослим проводити підготовку: налаштовувати малюка на позитивний лад, пояснювати, для чого необхідні візити до лікаря. Заздалегідь можна показати дитині розвиваючий мультфільм на стоматологічну тематику.

Дитячий стоматолог клініки рекомендує батькам зберігати спокій, оскільки їх хвилювання передасться малюкові. Огляд проходить в приємній атмосфері та не створить неприємних відчуттів.

При необхідності в «Вашому зубні» дитяча консультація може бути не одна (якщо потрібно більше часу, щоб звикнути до лікаря і почати довіряти йому). На прийомі у дитячого стоматолога малюкам дають розфарбовувати картинки: малювання допомагає заспокоїтися і розслабитися. Спокійний стан дитини – запорука успішного контакту c лікарем.

Під час бесіди батьки можуть задати питання дитячому зубному (щодо догляду за молочними, постійними зубами, їх зміни, правильного прикусу).

Скільки коштує консультація стоматолога?

Цілодобова клініка «Ваш Зубний» в Одесі надає весь спектр стоматологічних послуг для пацієнтів будь-якого віку. Консультація, що включає огляд пацієнта, дослідження його знімків і розробку попереднього плану лікування, коштує 200 гривень.

При зверненні через гострий біль ми не проводимо обширну консультацію, тоді оплачуються медичні послуги, безпосередньо надані доктором. Наприклад, ендодонтичне лікування (народна назва – депульпація), видалення зуба, ін. Ціна залежить від конкретної послуги.

Успішна консультація, в ході якої пацієнт усвідомив всі аспекти майбутніх маніпуляцій, дозволяє провести ефективне лікування. Завдання «Вашого Зубного» — визначити проблему, знайти рішення, відновити здорову усмішку пацієнта.

Контакти наших стоматологій в Одесі

Телефон:
+38 (073) 700 25 52
Час роботи:
Пн - Пт з 9:00 до 20:00

Telegram: @vashzubnoy

Пошта: vashzubnoy@gmail.com

Запишіться на прийом

Після відправки форми з вами зв'яжеться адміністратор і узгодить час для запису на прийом лікаря
Відправляючи заявку ви погоджуєтеся з політикою конфіденційності. Адміністрація веб-сайту не розголошує і не передає персональні дані користувачів третім особам без згоди їхнього власника.

Швидка допомога цілодобово

Наші фахівці знають, як швидко і якісно надати допомогу в найскладніших ситуаціях, в будь-який час доби.

Якнайшвидше зателефонуйте нам по телефону і опишіть ваші скарги. Протягом 30 хвилин після вашого дзвінка черговий лікар чекатиме вас і зробить все можливе, щоб надати вам невідкладну допомогу.

Цілодобово 24/7‬‬

+38 (048) 700 25 52

Viber

Telegram

Контакты