Імплантація - це найкомфортніша заміна природніх зубів і під контролем професіонала проходить досить комфортно для пацієнтів. Але за цією уявною простотою ховається робота цілого механізму: від постачальників імплантатів до післяопераційного спостереження. Все це дозволяє отримувати прогнозований результат. У цій статті ми зібрали основні фактори, що впливають на вартість імплантації. Напевно на кожному з пунктів можна спробувати заощадити, але це, цілком очевидно, буде означати і втрату в якості робіт.

1. Метал. Висока ціна від виробника. «Ваш Зубний» використовує високоякісні продукти світових брендів, адже якість сплаву впливає на приживлюваність. Дорогі імплантати дуже технологічні, вони мають мікро- і макрорізьбу, особливу поверхню або шар спеціального напилення. Сам процес відбувається у вакуумі і абсолютно стерильних умовах. Кожен з них проходить серйозну перевірку, яка виконується вручну. А вимоги до медичного обладнання вкрай суворі. Дефекти низькоякісних імплантатів не видно на перший погляд, але, на жаль, в подальшому вони проявляють себе у вигляді випадання імплантату разом з коронкою.

2. Сертифікація, гарантія виробника, ризики. Хороший імплантат остеоінтегріруется, тобто, стає частиною вашої кістки і, якщо дивитися ширше, вашого тіла. Навряд хтось із пацієнтів добровільно захоче зробити частиною свого тіла сумнівну деталь. Ви хочете знати, що ваш імплантат пройшов найсуворіші тестування, що він має сертифікати відповідності та що виробник несе репутаційну і фінансову відповідальність за якість. Все це впливає на кінцеву ціну імплантації. Плюс, в якихось непередбачених випадках (вкрай рідкісних, як показує наша практика) імплантати можуть бути замінені у разі непріживаємості. Тобто, ви отримуєте не просто невеликий шматочок металу. Ви отримуєте весь комплекс необхідного постімплантаціонниого супроводу. Хороша імплантаційна система завжди має бекграунд у вигляді десятків років клінічних досліджень. Все це теж лягає в кінцеву ціну послуги.

3. Установка. Це медичне втручання (нехай навіть і дуже коротке), яке не може бути безкоштовним. Так яке включає в себе підготовку кабінету, роботу асистента, задіяння спеціального обладнання, якісну анестезію і необхідні медикаменти. У «Вашому зубному» імплантацію проводить кандидат медичних наук, лікар стоматолог вищої категорії Андрій Біда. Андрій Біда постійно бере участь в стоматологічних форумах і наукових конференціях, тим самим підвищуючи рівень своєї професійної компетенції. Погодьтеся, робота хороших фахівців теж не може бути безкоштовною.

4. Супутній медичний супровід. Добре, якщо все в порядку, імплантат прижився і не потрібно більше нічого робити: це означає, що оперативне втручання пройшло успішно. Але в будь-якому випадку, пацієнт повинен прийти на післяопераційний огляд. Якщо є відхилення від плану лікування, ви можете розраховувати на кваліфіковану допомогу.

5. Робота профільних фахівців. Незважаючи на гадану простоту, дентальная імплантація – це не просто вкручування металу в кістку під яснами. Доктора зобов’язані правильно розрахувати наступну навантаження, врахувати і мінімізувати можливі ускладнення. Стан сусідніх зубів далеко не завжди ідеальний, а перед установкою імплантата необхідно повністю привести в порядок порожнину рота, щоб мінімізувати ризик ускладнень. Часто потрібне проведення лікарських консиліумів та добре, коли ресурси стоматології дозволяють проводити такі заходи.

Всі ці пункти є відповіддю на питання, як формується ціна на імплантацію. І можна порівняти ціни на аналогічні послуги в європейських або американських клініках, щоб зрозуміти, як серйозно вдасться заощадити, встановлюючи імплантати в Україні.