B&B Dental має низку патентів на стоматологічні інновації (ексклюзивні рішення кісткової регенерації та інші). Також італійські виробники відомі як організатори численних семінарів по імплантації, які проводяться на високому науковому рівні.

B&B Dental (Італія)

Компанія має розвинену дилерську мережу і досить великий штат представників в українських містах. Лікарі, які працюють з системами B&B Dental, проходять спеціальні курси підготовки: щоб гарантувати високий рівень роботи з пацієнтами. Тому дуже високий відсоток успішних операцій, виконаних на обладнанні цієї компанії.

B&B Dental (Італія)

Італійські виробники відповідають головним критеріям, що дозволяє говорити про високу якість продукції. Наприклад, імплантати B&B Dental проходять машинний аналіз якості, а деталі виготовляються з приголомшливою точністю: до декількох мікрон. Продукція B&B Dental сертифікована в Європі (і, звичайно ж, в Україні).

B&B Dental (Італія)

Хороші імплантати робляться з шорсткою поверхнею, яка добре помітна в мікроскоп. Вся складність – в тому, щоб цей мікроскопічний рельєф був контрольованим: тобто, оптимальним для остеоінтеграції (природної імплантації в кістку). Крім того, B&B Dental пишається високоякісною обробкою поверхні імплантатів. Забруднюючі речовини з поверхні видаляють аргоновою плазмою, яка дає ефективну очистку без пошкоджень поверхневих шорсткуватих структур.