Дізнайтеся більше
про нашу стоматологію

«Ваш Зубний» – якісна і доступна стоматологія для всієї родини
Ми позбавляємо від зубного болю і піклуємося про здоров'я порожнини рота, повертаємо гарну посмішку і можливість насолоджуватися улюбленою їжею, коригуємо нюанси зовнішності і підвищуємо самооцінку наших пацієнтів. Нашій найменшій пацієнтці нещодавно виповнилося 4 роки, а найзаслуженіший пацієнт відсвяткував 80-річчя.

Сімейна стоматологія «Ваш Зубний» працює з 2017 року. У штаті клініки - кваліфіковані фахівці, серед яких щелепно-лицьовий хірург, имплантолог, хірург-стоматолог, терапевти, ортопед, ортодонт, пародонтолог, гнатології, дитячий стоматолог. Є діагностичне обладнання, лицьовий сканер, сканер обличчя, мікроскопи і лампа для відбілювання. У режимі 24/7 працює чергова служба швидкої стоматологічної допомоги. Велику увагу ми приділяємо безпеці наших пацієнтів - для забезпечення триступеневої стерилізації інструментів організований стерилізаційний кабінет.

Ми проводимо зубозберігаючі операції, імплантацію, операції по відновленню кісткової тканини, естетичні м'якотканні операції на слизових оболонках.

У самих крайніх випадках хірург може рекомендувати видалення зуба, але і ця маніпуляція в нашій клініці проходить делікатно і нетравматичними.

Наша команда спеціалізується на проведенні дентальної імплантації із застосуванням навігаційної хірургії.

Це самий малотравматичні спосіб, який дозволяє встановити імплантати без розрізів, скоротити тривалість операції та реабілітації. Комп'ютерне моделювання допомагає врахувати всі анатомічні особливості при виборі імплантату і виключає ймовірність помилки при установці. Для проведення протезування та реставрації посмішки в нашій клініці широко застосовуються цифрові технології.

Засновник

Друзі, я радий запросити вас в Сімейну стоматологію «Ваш Зубний»!

У 12 років, спостерігаючи за роботою батька-стоматолога, я зрозумів, ким хочу стати. Ще в дитинстві я почав осягати майбутню професію. Потім були роки навчання і практики. І тепер я точно знаю, яким має бути лікування. Знаю, як зробити так, щоб мої пацієнти – не важливо, скільки їм років, не боялися сідати в стоматологічне крісло.

Я впевнено даю гарантію на свою роботу і готовий зробити все можливе, щоб ви посміхалися як можна частіше і красивіше.

Андрій Біда
Засновник стоматології «Ваш Зубний», лікар стоматолог вищої категорії, кандидат мед.наук, хірург - імплантолог, кавалер ордена рівноапостольного князя Володимира Великого III ступеня, лауреат премії «ТОП ДОКТОР» 2021.
Детально про лікаря

Чому ваші друзі обирають стоматологію «Ваш Зубний»?

  • Ми працюємо з посмішкою і в гарному настрої
  • Лікуємо без болю і даємо гарантію на свою роботу
  • Прагнемо до ідеалу, тому застосовуємо передові технології
  • Дбаємо про безпеку наших пацієнтів
  • Надаємо невідкладну допомогу цілодобово
  • We are friendly dental clinic
    for foreign visitors

Cертифікати

Запишіться на прийом

Після відправки форми з вами зв'яжеться адміністратор і узгодить час для запису на прийом лікаря
Відправляючи заявку ви погоджуєтеся з політикою конфіденційності. Адміністрація веб-сайту не розголошує і не передає персональні дані користувачів третім особам без згоди їхнього власника.

Контакти наших стоматологій в Одесі

Телефон:
+38 (073) 700 25 52
Час роботи:
Пн - Пт з 9:00 до 20:00

Telegram: @vashzubnoy

Пошта: vashzubnoy@gmail.com

Запишіться на прийом

Після відправки форми з вами зв'яжеться адміністратор і узгодить час для запису на прийом лікаря
Відправляючи заявку ви погоджуєтеся з політикою конфіденційності. Адміністрація веб-сайту не розголошує і не передає персональні дані користувачів третім особам без згоди їхнього власника.

Швидка допомога цілодобово

Наші фахівці знають, як швидко і якісно надати допомогу в найскладніших ситуаціях, в будь-який час доби.

Якнайшвидше зателефонуйте нам по телефону, опишіть ваші скарги, підберіть зручний час. Черговий лікар чекатиме вас і зробить все можливе, щоб надати вам допомогу.

Телефон:
+38 (048) 700 25 52
Час роботи:
Пн - Нд з 9:00 до 19:00

Цілодобово 24/7‬‬

+38 (048) 700 25 52

Viber

Telegram

Контакты